KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANNA POPRAWA

Anna Poprawa

Tel.: 570 800 790

E-mail: anna@kancelariapoprawa.pl

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Członek krakowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych.

Była partnerem w Widacki, Widacka, Poprawa Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska oraz wspólnikiem i współzałożycielem kancelarii radcowskiej Widacka Poprawa Kancelaria Radców Prawnych Spółka cywilna. Wcześniej związana z renomowaną krakowską kancelarią radcowską, specjalizującą się w zakresie fuzji, przejęć, prawa telekomunikacyjnego oraz w prawie obrotu nieruchomościami i rynku kapitałowego (2010-2015). Współpracowała także jako in-house lawyer w jednej z większych krakowskich spółek z branży telekomunikacyjnej; oraz jako wykładowca przedmiotów prawnych w szkołach policealnych.

DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJE

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącego doradztwa prawno-biznesowego (zakładanie spółek, przekształcenia własnościowe, restrukturyzacja podmiotów gospodarczych), prowadzenia skomplikowanej obsługi sporów i negocjacji, reorganizacji i obsługi przedsiębiorstw – zarówno w zakresie bieżącej analizy, jak i prowadzenia postępowań spornych. Posiada również wieloletnie doświadczenie w  audytowaniu prawnym przedsiębiorstw na potrzeby transakcji kapitałowych (due diligence).

Od lat skutecznie pomaga klientom przejść przez trudny proces postępowań egzekucyjnych i to zarówno od strony wierzyciela jak i dłużnika.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w tym w szczególności spraw rodzinnych (rozwody, podział majątku, sprawy dotyczące opieki nad dzieckiem, alimenty); szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego oraz występuje jako pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych w procesie karnym.

Specjalizacje:

  • prawo cywilne;
  • prawo rodzinne;
  • prawo korporacyjne;
  • prawo gospodarcze;
  • prawo pracy;
  • postępowanie egzekucyjne;
  • audyty i szkolenia.

PRYWATNIE

Prywatnie od wielu lat jestem zaangażowana w tematykę dotyczącą ochrony praw zwierząt, współpracowałam i współpracuje z krakowskimi organizacjami NGO. Staram się prowadzić zdrowy i zrównoważony styl życia i żywienia oparty na szacunku do zwierząt i ludzi.

Anna Poprawa

Anna Poprawa Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Armii Krajowej 12/U11 (Tarasy VERONA, I piętro)

30-150 Kraków (Polska)

Numer NIP: 6842358567

Numer REGON: 123218643

Tel.: 570 800 790

E-mail: anna@kancelariapoprawa.pl

Godziny pracy Kancelarii:

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00 (spotkania po wcześniejszym umówieniu)

Wysłanie zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Anna Poprawa Kancelaria Radcy Prawnego w celu ułatwienia kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Anna Poprawa Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Armii Krajowej 12/U11, 30-150 Kraków, Polska. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie Polityka Prywatności.