Zaznacz stronę

O nas

Poznaj nas i przekonaj się, że znajdziesz tu wsparcie i pomoc, na którą liczysz.

radca prawny

Anna Poprawa

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem członkinią krakowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych.
Prowadzę edukacyjne profile prawne na Facebooku i Instagramie. Za swoją działalność edukacyjną w social-mediach w 2020 roku zostałam nagrodzona wyróżnieniem DOSKONAŁOŚĆ SIECI 2020 prestiżowego miesięcznika dla kobiet Twój Styl w kategorii wiedza.

Specjalizacje

Od lat specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Pomagam zakładać spółki, stowarzyszenia, fundacje. Wspieram Zarządy tych podmiotów, tworzę dokumentację korporacyjną, pracowniczą. Negocjuję umowy, pomagam w rozwiazywaniu sporów. Od wielu lat zajmuje się audytem prawnym przedsiębiorstw, pomagam w prawidłowym przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych. Przekształcam, likwiduję, łączę podmioty prawa: spółki, działalności gospodarcze. W obszarze prawa klientów indywidualnych pomagam w sporach prawa cywilnego, z mocnym naciskiem na postępowania rozwodowe, w których się specjalizuję. Reprezentuję pokrzywdzonych w postępowaniach karnych. Rozwiązuję także małe spory, małe dylematy prawne – doradzam klientom indywidualnym, w tym konsumentom, wyjaśniam zawiłości prawa, pomagam stworzyć stosowne pisma, komunikuje się z drugą stroną, szukam korzystnych rozwiązań każdego sporu.

Stawiam na relację z Klientem, Twój problem jest moim problemem. Nie bagatelizuję małych spraw, szukam optymalnych rozwiązań, jestem nastawiona na drugiego człowieka. Słucham swoich Klientów. Działam zgodnie z maksymą Sama Waltona: „Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.”

aplikantka radcowska

Paulina Stradomska

Jestem absolwentką Prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Jestem członkinią krakowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych. Ukończyłam kurs – przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora.

Specjalizacje

Rozwijam swoje specjalizacje w obrębie prawa cywilnego, szczególnie bliskie jest mi prawo rodzinne – reprezentuje Klientów Kancelarii w sprawach rozwodowych oraz sprawach związanych z uregulowaniem sytuacji małoletnich dzieci.
W ramach pracy w kancelarii, zajmuję się bieżącą obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Przygotowuję umowy i inne dokumenty na potrzeby prowadzonych przez naszych Klientów przedsiębiorstw oraz sporządzam szereg pism procesowych. Dodatkowo od ponad 5 lat pełnię funkcję kuratora sądowego w sprawach karnych wykonawczych. Pochłaniają mnie również kwestie dotyczące polubownego rozwiązywania sporów, szczególnie w ramach postępowań mediacyjnych.

Zawsze staram się być w pełni zaangażowana w każdą sprawę. W relacji z klientem cechuje mnie ogromna empatia i zrozumienie każdego problemu. Zawsze szukam najbardziej korzystnego rozwiązania konkretnego przypadku.

asystentka radcy prawnego

Weronika Jankowska

Jestem studentką prawa od 2018 roku: studia rozpoczęłam na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, a od 2020 roku kontynuuję je na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Specjalizacje

Szczególnie interesuje mnie prawo cywilne, zwłaszcza zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego, a także kwestie związane z prawem podatkowym.

Charakteryzuje mnie duże zaangażowanie w zlecone mi projekty. Pracuje dokładnie i z rozwagą analizuje każdy powierzony mi problem prawny.

asystentka radcy prawnego

Julia Niemiec

Jestem studentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizacje

Najbardziej interesującą mnie gałęzią prawa jest szeroko rozumiane prawo cywilne, w szczególności prawo zobowiązań a także prawo spółek handlowych. Ciekawią mnie również kwestie związane z integracją europejską i prawem unijnym.

radca prawny, of counsel

Marta Żurek

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizacje

Specjalistka z zakresu prawa cywilnego oraz prawa nieruchomości.

radca prawny, of counsel

Tomasz Swędzioł

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizacje

Specjalista z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego.

Miejsce na Twoje zdjęcie i opis

Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny i dołącz do zespołu Kancelarii Poprawa.