Zaznacz stronę

„Wakacyjna Akademia Umów”, która odbyła się na przełomie lipca i sierpnia 2022 roku spotkała się z doskonałym odbiorem kursantów:

„Naprawdę cieszę się, że zdecydowałam się na udział. Szkolenia były naprawdę dobrze prowadzone i przydatne w życiu codziennym. Ja szczerze polecam szkolenie wszystkim studentom 🙂 Dziękuję!”

„To była świetna inwestycja we własny rozwój. Poleciłbym udział w akademii każdemu, kto chce utrwalić, poszerzyć lub zweryfikować swoją wiedzę na temat prawa umów. Poleciłbym

Duża dawka merytorycznej i praktycznej wiedzy.”

„Tak, z chęcią wezmę udział w kolejnych szkoleniach dot. umów. Osobiście bardzo zainteresowana jestem międzynarodowym prawem handlowym, w tym konwencją wiedeńską.”

„Ogrom przydatnej wiedzy, bardzo bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym szkoleniu – mam genialne notatki, które na pewno wykorzystam! Dziękuję !!:)”

Piszecie do mnie bardzo często o reedycje tego kursu i udało mi się namówić naszych mentorów, żeby jeszcze raz w tym roku spotkać się z Wami na szkoleniu z umów!

Nasze szkolenie zostało ulepszone i zmienione dla Ciebie, pamiętaj jednak ze mamy ograniczoną liczbę 30 kursantów!

Dla kogo?

Program „Jesienna Akademia Umów” to szkolenie online stworzone głównie z myślą o studentach oraz aplikantach prawa, którzy:

  • chcą podnieść swoje kwalifikacje z zakresu prawa umów;
  • czują, że brakuje im praktyki i wskazówek dotyczących konstruowania umów;
  • chcą podszkolić swoje umiejętności w zakresie pisania umów;
  • pragną zdobywać praktyczną wiedzę, która szybko pozwoli im tworzyć zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane, kontrakty;
  • chcą uzupełnić swoje CV o nowe, praktyczne umiejętności i tym samym, zaimponować przyszłemu pracodawcy.

Czy w kursie mogą uczestniczyć także inne osoby?

Tak, szkolenie jest tak stworzone, aby każda osoba chcąca poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa umów, mogła szybko zrozumieć materię prawa kontraktowego. W szczególności, kurs jest odpowiedni dla młodych przedsiębiorców, asystentów i asystentek zarządów i zarządów firm, ale także adwokatów czy radców prawnych, którzy potrzebują powtórki z zakresu prawa umów.

Jak mogę się zapisać?

Rejestracja startuje 2 listopada 2022 roku o 12:00 i potrwa do 7 listopada 2022 roku! Link do rejestracji będzie udostępniony na wszystkich naszych mediach społecznościowych, w tym tutaj 🙂

Ile kosztuje szkolenie?

999 PLN brutto.

Harmonogram szkolenia: 

DZIEŃ I

14.11.2022

Radca prawny Anna Poprawa:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Od czego zacząć pisząc umowy?” – czyli o szkielecie kontraktu.

LEKCJA II (17:50-18:35): „O co chodzi z tą całą komparycją? Czyli jak pisać ważne umowy.

LEKCJA III (18:40-19:25): „Od czego zacząć pisząc umowy – część praktyczna”

DZIEŃ II:

15.11.2022

Radca prawny Anna Poprawa:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Jak napisać umowę – na przykładach.”

LEKCJA II (17:50-18:35): „Jak zabezpieczyć umowę?”

LEKCJA III (18:40-19:25): „Zabezpieczenia umowne? Tylko jakie? – część praktyczna i ćwiczenia.

 

DZIEŃ III:

16.11.2022

Radca prawny Anna Poprawa:

Radca prawny Tomasz Swędzioł:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Tych błędów się wystrzegaj! O tym jak się nie potknąć i jak pisać umowy bez błędów” – cz. I

LEKCJA II (17:50-18:35): „Tych błędów się wystrzegaj! O tym jak się nie potknąć i jak pisać umowy bez błędów” – cz. II

LEKCJA III (18:40-19:25): „Podatki w umowach? Na co zwrócić uwagę pisząc kontrakt?”

DZIEŃ IV:

21.11.2022

Dr Kuba Gąsiorowski:

Radca prawny Tomasz Swędzioł:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Umowy IT – praktyczne aspekty prawne: Jakie są rodzaje umów IT? Jak pisać umowy dla projektów IT?”

LEKCJA II (17:50-18:35): „Umowy w IT: prawa autorskie, odpowiedzialność wykonawcy, Specyfika wynagrodzenia w umowach IT”

LEKCJA III (18:40-19:25): „Ulga podatkowa IP BOX – czym jest?”

DZIEŃ V:

22.11.2022

Dr Kuba Gąsiorowski:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Kontrakty do ekspansji handlowej: agencja, dystrybucja”

LEKCJA II (17:50-18:35): „Kontrakty do ekspansji handlowej: agencja, dystrybucja, c.d.”

LEKCJA III (18:40-19:25): „Kontrakty do ekspansji handlowej: komis, świadczenie usług pośrednictwa handlowego oraz inne”

DZIEŃ VI:

23.11.2022

Dr Kuba Gąsiorowski:

LEKCJA I (17:00-17:45): „Tajne/Poufne – kontrakty dotyczące ochrony tajemnic handlowych: co wolno, a czego nie wolno?”

LEKCJA II (17:50-18:35):  „Tajne/Poufne – kontrakty dotyczące ochrony tajemnicy handlowych: sankcje”

LEKCJA III (18:40-19:25): „Tajne/Poufne – kontrakty dotyczące ochrony know-how i tajemnicy w relacji z podwykonawcami i dostawcami”

 

Prowadzący:

Anna Poprawa – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radca prawny, członkini krakowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych. Właścicielka kancelarii radcowskiej w Krakowie. Prowadzi edukacyjne profile prawne na Facebooku i Instagramie. Za swoją działalność edukacyjną w social-mediach w 2020 roku została nagrodzona wyróżnieniem DOSKONAŁOŚĆ SIECI 2020 prestiżowego miesięcznika dla kobiet Twój Styl w kategorii wiedza. Od lat specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Pomaga zakładać spółki, stowarzyszenia, fundacje. Od wielu lat zajmuje się audytem prawnym przedsiębiorstw, pomaga w prawidłowym przeprowadzeniu procesów inwestycyjnych. Rozwiązuje także małe spory, małe dylematy prawne – doradza klientom indywidualnym, w tym konsumentom, wyjaśnia zawiłości prawa, pomaga stworzyć stosowne pisma, komunikuje się z drugą stroną, szuka korzystnych rozwiązań każdego sporu.

Dr Kuba Gąsiorowski – adwokat, doktor nauk prawnych (tytuł naukowy uzyskany z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie). Specjalista z zakresu międzynarodowego prawa handlowego, prawa cywilnego, własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także rozwiązywania sporów. Doradzał klientom w sporach i transakcjach prowadzonych w Stanach Zjednoczonych, na rynkach Unii Europejskiej oraz krajów Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej. W swojej karierze pracował także przy postępowaniach arbitrażowych prowadzonych według reguł Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, czy Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. Aktywny naukowo: alumn stypendium Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, które odbywał w Instytucie Prawa Międzynarodowego i Porównawczego Columbus School of Law w Waszyngtonie D.C., współpracownik krakowskich uczelni prawniczych, autor publikacji naukowych z międzynarodowego prawa handlowego i porównawczego, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych. Aktywny publicystycznie: moderował panele w trakcie Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, towarzyszącego Forum Ekonomicznemu w Krynicy, a także publikuje w mediach na temat międzynarodowych stosunków ekonomicznych i politycznych, historii oraz instytucji.

Tomasz Swędzioł – radca prawny, co managing partner w kancelarii WEBER PRAWNICY – GĄSIOROWSKI I SWĘDZIOŁ ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA. Specjalizuje się w budowaniu fundamentów korporacyjnych oraz podatkowych dla działalności klientów. Posiada dekadę doświadczenia w pracy dla przedsiębiorstw z różnych branż, począwszy od nieruchomości, przez sektor medyczny, usług, aż po przemysł, a także doświadczenie w podatkowych aspektach nowych technologii (w tym blockchain). Doskonale rozumie potrzeby biznesu, ponieważ od lat sam jest przedsiębiorcą – był wspólnikiem i współzałożycielem CMS TAX & LEGAL s.c., a następnie prezesem zarządu Wolftax Sp. z o.o., spółek specjalizujących się w obsłudze księgowej oraz podatkowej podmiotów gospodarczych.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość odwolania wydarzenia w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby chętnych.